1/4 IMP Rzeszów Janusz Kołodziej (kon.) | 1/4 IMP Piła Piotr Protasiewicz (kon.)
1/4 IMP Łódź Krystian Pieszczek (kon.) | 1/4 IMP Opole Tomasz Jędrzejak (kon.)
koniec spotkania
Ćwierćfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski (Łódź)

Krystian Pieszczek

czwartek 21.04.2016, 16:15Żużel

    Komentarze nie są dostępne.

    aldz

    Michał Sasień
    Punktacja
    1. Krystian Pieszczek 14 (3,3,2,3,3)
    2. Maksym Drabik 13 (3,2,2,3,3)
    3.Robert Miśkowiak 10 (1,3,2,1,3)
    4. Adrian Miedziński 9 (1,3,3,2,t)
    5. Grzegorz Zengota 9 (3,2,d,2,2)
    6. Jakub Jamróg 8 (0,1,2,3,2)
    7. Damian Adamczak 7 (1,3,3,d,u,d) + 3 +3
    8. Zbigniew Suchecki 7 (3,1,1,0,2) + 2 +2
    ---------------------------------------------------------
    9. Sebastian Ułamek 7 (2,1,1,3,u) +3 +1
    10. Patryk Malitowski 7 (2,2,1,1,1) +3 +d
    11.. Marcin Jędrzejewski 7 (2,0,3,1,1) + u +1
    12. Adrian Cyfer 7 (2,1,0,1,3) + 2 +0
    13. Paweł Przedpełski 5 (0,0,1,2,2)
    14. Tomasz Chrzanowski 5 (1,0,3,0,1)
    15. Oskar Fajfer 2 (0,2,d,0)
    16. Oskar Ajtner-Gollob 2 (0,0,0,2,0)
    17. Kamil Nowacki 1 (1) - rezerwowy
    18. Mike Trzensiok 0 (D) - rezerwowy


    Obsada
    Bieg 1
    Robert Miśkowiak
    Maksym Drabik
    Adrian Cyfer
    Jakub Jamróg

    Bieg 2
    Sebastian Ułamek
    Grzegorz Zengota
    Paweł Przedpełski
    Adrian Miedziński

    Bieg 3
    Zbigniew Suchecki
    Tomasz Chrzanowski
    Patryk Malitowski
    Oskar Fajfer

    Bieg 4
    Damian Adamczak
    Krystian Pieszczek
    Oskar Ajtner-Gollob
    Marcin Jędrzejewski

    Bieg 5
    Marcin Jędrzejewski
    Robert Miśkowiak
    Sebastian Ułamek
    Patryk Malitowski

    Bieg 6
    Krystian Pieszczek
    Zbigniew Suchecki
    Maksym Drabik
    Paweł Przedpełski

    Bieg 7
    Tomasz Chrzanowski
    Damian Adamczak
    Grzegorz Zengota
    Adrian Cyfer

    Bieg 8
    Jakub Jamróg
    Adrian Miedziński
    Oskar Fajfer
    Oskar Ajtner-Gollob

    Bieg 9
    Paweł Przedpełski
    Oskar Ajtner-Gollob
    Robert Miśkowiak
    Tomasz Chrzanowski

    Bieg 10
    Oskar Fajfer
    Sebastian Ułamek
    Damian Adamczak
    Maksym Drabik

    Bieg 11
    Adrian Miedziński
    Patryk Malitowski
    Adrian Cyfer
    Krystian Pieszczek

    Bieg 12
    Marcin Jędrzejewski
    Jakub Jamróg
    Zbigniew Suchecki
    Grzegorz Zengota

    Bieg 13
    Grzegorz Zengota
    Oskar Fajfer
    Krystian Pieszczek
    Robert Miśkowiak

    Bieg 14
    Maksym Drabik
    Marcin Jędrzejewski
    Adrian Miedziński
    Tomasz Chrzanowski

    Bieg 15
    Oskar Ajtner-Gollob
    Adrian Cyfer
    Zbigniew Suchecki
    Sebastian Ułamek

    Bieg 16
    Patryk Malitowski
    Paweł Przedpełski
    Jakub Jamróg
    Damian Adamczak

    Bieg 17
    Robert Miśkowiak
    Kamil Nowacki
    Damian Adamczak
    Zbigniew Suchecki

    Bieg 18
    Patryk Malitowski
    Maksym Drabik
    Grzegorz Zengota
    Oskar Ajtner-Gollob

    Bieg 19
    Adrian Cyfer
    Mike Trzensiok
    Marcin Jędrzejewski
    Paweł Przedpełski

    Bieg 20
    Sebastian Ułamek
    Krystian Pieszczek
    Tomasz Chrzanowski
    Jakub Jamróg

    Bieg 21
    Patryk Malitowski
    Damian Adamczak
    Adrian Cyfer

    Bieg 22
    Sebastian Ułamek
    Marcin Jędrzejewski
    Zbigniew Suchecki

    Bieg 23
    Damian Adamczak
    Marcin Jedrzejewski
    Adrian Cyfer
    Zbigniew Suchecki

    Bieg 24
    Damian Adamczak
    Zbigniew Suchecki
    Patryk Malitowski
    Sebastian Ułamek